targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi Aranżacji Wnętrz

Przeczytany: 1594 razy
Dodany: 2011-04-28 14:21:37
Aktualizowano: 2011-04-28 14:30:18

Tańsze mieszkania, preferencyjne kredyty i najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz
tylko 7 i 8 maja 2011 r. w Atlas Arenie!


Mecenas targów:     

EdenDom s.c.

Patroni Honorowi:  

Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk
Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska
Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska
Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień
Polski Związek Firm Deweloperskich

Dziesiątki inwestycji, setki mieszkań, domów i apartamentów z obszaru województwa łódzkiego. Deweloperzy, towarzystwa budownictwa społecznego, agencje nieruchomości, banki, pośrednicy finansowi, firmy z branży aranżacji wnętrz oraz to co czyni te targi wyjątkowymi:

NOWA FORMUŁA TARGÓW
Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (18 edycji w 7 miastach w skali roku) nie przygotowuje wystaw, po których, jak po muzeum, poruszają się zwiedzający. Organizuje targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

POMOC W WYBORZE KREDYTU I NOWEGO LOKUM
Informacja mieszkaniowa - już na wstępie, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.
Katalog Mieszkaniowy – także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych w Łodzi i jej okolicach.


Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów.


Targowy Kredyt Mieszkaniowy - tutaj specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu są lepsze niż standardowe. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!


Promocje i rabaty - Specjalnie dla poszukujących nowego „M”, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje. Tylko na targach będzie można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach. Takich cen i gratisów nie otrzymacie Państwo w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć.

DEBIUTY INWESTYCJI

BGR PROJECT DEVELOPMENT – Lipowa 43
D.A. Properties –  Cotton Lofts
Korporacja HANDLOWA LEADER w Polsce – Leader House
LIBERT-POL - Osiedle Kasztanowa
MERMAID – inwestycja Aleksandria, Aleksandrów Łódzki
Pod Akacjami Nowicki i Puzder Sp. j. - Willa Arturówek
Prometeon - Apartamenty Prometeon, Aleksandrów Łódzki
STAGA DEVELOPER – inwestycja przy ul.  Armii Krajowej w Pabianicach
VILLA REAL Sp. z o.o. - Villa Sędziowska

TARGI ARANŻACJI WNĘTRZ
Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko nowego lokum, ale też ciekawych, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrz i wyposażeniem organizujemy w Łodzi trzecią edycję Targów Aranżacji Wnętrz. W jednym miejscu, w ciągu dwóch dni będzie można zapoznać się z pełną ofertą branży wykończenia i wyposażenia. Osoby poszukujące porad z zakresu aranżowania przestrzeni mieszkania, domu, jak również biura, będą mogły skorzystać z porad architektów i firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

DODATKOWE ATRAKCJE
Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK – tutaj, nieodpłatnie, w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, makijażystka przygotuje chętnych, a  profesjonalny fotograf wykona im piękny, stylowy portret rodzinny. Już w kilka minut później będzie można odebrać ramkę z fotografią, a po powrocie do domu pobrać wszystkie wykonane zdjęcia ze strony studia.
Targowe Przedszkole – idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę – kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy, etc., a rodzice dzięki temu będą mogli na spokojnie przeanalizować oferty targowe.
Kawiarenka Targowa  - Potrzebna chwila odpoczynku?  W kawiarence można usiąść, napić się kawy i przegryźć małe co nieco. Spokojnie się zastanowić i omówić z bliskimi ofertę wystawców.

AGENDA TARGÓW
Sobota / Niedziela
10.00-17.00     Targi otwarte dla Zwiedzających
10.30-16.15     Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

Ceny biletów
10 zł/15 zł (pojedynczy/rodzinny)

źródło: PR

Wysłane 2011-04-28 14:21:37 przez M-S-M
Targi Aranżacji Wnętrz imprezy imprezy targowe targi mieszkaniowe targi
Artykuły powiązane z powyższym
EIT Raw Materials, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zapraszają do udziału w Międzynarodowych targach pracy branży surowcowej
Ruszyły zapisy na prowadzenie warsztatów kreatywnych podczas Gift Show Poland 2017, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń branży upominkowej w Polsce.
9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będą okazją do poszerzenia wiedzy w obszarach ważnych dla profesjonalistów z branży hotelarskiej. Na targach będzie można skorzystać z pięciu szkoleń, których tematyka zainteresuje zarówno osoby przymierzające się do inwestycji, jak i działające już w biznesie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY