targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 

Autor bestsellera “Bogaty ojciec, biedny ojciec” w Centrum MT Polska

Przeczytany: 683 razy
Dodany: 2013-10-09 08:40:23
Aktualizowano: 2013-10-09 08:54:10

Będą dzielić się z uczestnikami najnowszymi strategiami osiągania sukcesu w różnych aspektach życia i biznesu. Gwiazdą dwudniowego spotkania będzie Robert Kiyosaki, autor bestsellerowego poradnika finansowego „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. National Achievers Congress 2013 odbędzie się w dniach 12-13 października. Organizatorami spotkania są Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy oraz Success Resources.

- Cieszy fakt, że w naszym centrum znów odbędzie się tak duże spotkanie motywacyjne. W maju tego roku mieliśmy okazję już współpracować z organizatorami National Achievers Congress przy okazji seminarium T. Harv Ekera. Wydarzenie to cieszyło się ogromną popularnością. Z pewnością sukces zostanie powtórzony, tym bardziej, że podczas National Achievers Congress gościć będziemy wielu ekspertów i trenerów z różnych dziedzin – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska.

Obok znanego Roberta Kiyosaki na National Achievers Congress wystąpi jego żona – Kim Kiyosaki - inwestorka, autorka i założycielka RichWoman.com. Wiedzą z uczestnikami dzielić się będzie też Les Brown – jeden z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, pisarz i trener wystąpień publicznych. Co więcej, na scenie wystąpią Blair Singer – ekspert w budowaniu zwycięskich zespołów, Andy Harrington – specjalizujący się w przemówieniach publicznych - „Potężne i Skuteczne Taktyki Prezentacji w Biznesie” i Marcus de Maria – międzynarodowy specjalista w dziedzinie inwestowania i budowania majątku.  Nie zabraknie też polskich ekspertów. Swoje wystąpienia na konferencji będą mieć trenerzy rozwoju osobistego – Mariusz Szuba i Mateusz Grzesiak, a także Paweł Jan Mróz – mówca motywacyjny, trener i psycholog. Na kongresie panele poprowadzą też Paweł Danielewski i Piotr Majewski – eksperci w zakresie marketingu internetowego, a także Aleksander Sienkiewicz – promotor nowej psychologii sprzedaży.

Nowoczesne Centrum MT Polska, w którym odbędzie się National Achievers Congress, mieści się przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Na miejsce można dojechać samochodem – obiekt zapewnia 1500 miejsc parkingowych. Można również skorzystać z komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej - linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego. Ponadto, w pobliżu znajduje się stały postój taksówek.


***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.

Wysłane 2013-10-09 08:40:23 przez M-S-M
Bogaty ojciec Biedny ojciec finanse Robert Kiyosaki National Achievers Congress
Artykuły powiązane z powyższym
Jakie są zalety konta oszczędnościowego? To pytanie można rozumieć w dwojaki sposób i udzielić na niego dwóch odpowiedzi, o całkowicie innym podłożu. Jakkolwiek by nie patrzeć na kwestie oszczędności, to zdecydowanie lepiej jest je posiadać, bowiem to daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość systematycznego ich powiększania. Nie trzeba posiadać ogromnego kapitału, opiewającego na steki tysięcy złotych, by skutecznie nim operować i go pomnażać. Długotrwałe oszczędzanie to klucz do wzbogacania się.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY