targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 

II edycja targów Gift Show Poland już za nami

Przeczytany: 1755 razy
Dodany: 2016-06-01 09:03:40
Aktualizowano: 2016-06-01 09:05:37

W dniach 19-21 maja br. odbyła się druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie zgromadziło ponad 3 tys. odwiedzających, wśród których znaleźli się przedstawiciele branży upominkowej oraz klienci indywidualni, poszukujący ciekawych pomysłów na prezenty. Podczas targów zostały zrealizowane liczne konferencje oraz atrakcje dla odwiedzających – m.in. warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami.

Oferta targów obejmowała propozycje upominków na różne okazje: imieniny, urodziny, śluby, święta czy „parapetówki”. Na ponad 200 stoiskach polskich i zagranicznych wystawców – m.in. z Indii, Ukrainy, Słowacji, Chin i Sri Lanki, zostały zaprezentowane produkty codziennego użytku oraz różnego rodzaju akcesoria dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wśród oferowanych produktów znalazły się m.in. akcesoria dekoracyjne do domu, biura i ogrodu, kwiaty, mała elektronika, luksusowe zegarki, biżuteria i słodycze oraz propozycje podarunków dla klientów i partnerów biznesowych w postaci gadżetów marketingowych.

Atrakcje dla odwiedzających

Podczas tegorocznej edycji Gift Show Poland odbyły się liczne konferencje poświęcone zagadnieniom związanym z prowadzeniem biznesu oraz aktualnym trendom w dekoracjach i edukacji dzieci. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in.: zagrożenia i pułapki związane z importem z Chin, Provocative Brand sztuka tworzenia silnej i skutecznej marki własnej oraz sprzedaż prowokacyjna jeden z najskuteczniejszych modeli sprzedaży. Podczas wydarzenia zostały poruszone także kwestie bezpiecznego przedszkola i przyjaznej szkoły, nowoczesnych trendów w edukacji oraz najmodniejszych w 2016 roku upominków i dekoracji wnętrz – w tym z żywych kwiatów.

Program dla odwiedzających obejmował również warsztaty kreatywne: tworzenia biżuterii z filcu oraz lizaków artystycznych. Nowością tegorocznej edycji targów Gift Show Poland była Strefa Relaksu, w której odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych masaży wykonywanych przez zespół profesjonalnych masażystów.

Konkursy z nagrodami

Podczas targów wyłoniono zwycięzców konkursu Best Gift Design, polegającym na stworzeniu najbardziej oryginalnego upominku handmade. Nagrody, o łącznej wartości 10 000 zł, zostały przyznane w dwóch kategoriach: Najlepszy projekt produktu upominkowego oraz Najlepszy projekt opakowania na prezent. Podczas wydarzenia przyznano również nagrody w konkursie dla branżowych odwiedzających – m.in. bilety lotnicze do Chin oraz półroczne kursy języka chińskiego, a także rozstrzygnięto konkurs dla wystawców Gift Show & Scann.R Award. Nagrody w postaci wywiadu i promocji zwycięskiego produktu w Internecie, zostały przyznane w trzech w kategoriach: Najlepszy produkt, Najbardziej kreatywny pomysł oraz Najpopularniejszy produkt.

 

Kolejna edycja targów Gift Show Poland zaplanowana jest na maj 2017 roku.

 

Wysłane 2016-06-01 09:03:40 przez M-S-M
targi Gift Show Poland Gift Show Poland targi
Artykuły powiązane z powyższym
EIT Raw Materials, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zapraszają do udziału w Międzynarodowych targach pracy branży surowcowej
Ruszyły zapisy na prowadzenie warsztatów kreatywnych podczas Gift Show Poland 2017, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń branży upominkowej w Polsce.
9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będą okazją do poszerzenia wiedzy w obszarach ważnych dla profesjonalistów z branży hotelarskiej. Na targach będzie można skorzystać z pięciu szkoleń, których tematyka zainteresuje zarówno osoby przymierzające się do inwestycji, jak i działające już w biznesie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY