targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 

Konferencje w Lublinie

Przeczytany: 869 razy
Dodany: 2015-10-15 13:06:09
Aktualizowano: 2015-10-15 13:45:15

Zorganizowanie udanej konferencji stanowi niemałe wyzwanie i przypomina nieco układanie puzzli. Całość zyska odpowiedni kształt tylko wtedy, kiedy absolutnie wszystkie elementy zostaną uwzględnione i połączone z innymi. Z drugiej strony, organizowanie konferencji świadczy o prestiżu firmy oraz o jej możliwościach, jest więc niezwykle istotnym elementem budowania wizerunku firmy w oczach kontrahentów, pracowników praz konkurencji.

Konferencje w Lublinie

W Lublinie i okolicach istnieje kilka ciekawych miejsc, gdzie można zorganizować konferencję, ale z pewnością adresem najbardziej godnym polecenia jest Dworek Arkadia. Skąd tak śmiałe twierdzenie? Przekonajmy się zatem, co zyskujemy, decydując się na zorganizowanie konferencji właśnie tam.

Po pierwsze, Dworek Arkadia dysponuje przestronnymi, eleganckimi salami o różnych wielkościach, istnieje więc możliwość wybrania takiej, której wielkość najbardziej nam odpowiada. Wysokość sal oraz ich budowa powodują, że wyróżniają się one doskonałą akustyką, co z pewnością zostanie docenione zarówno przez prelegentów, jak i przez uczestników konferencji.

Po drugie, wynajmując sale konferencyjne w Dworku, w cenie wynajmu dostajemy szereg dodatkowych udogodnień, jak projektor multimedialny, ekran oraz flipchart, co pozwala nam obciąć koszty organizacji konferencji. Ogromne znaczenie ma również fakt, że Dworek zapewnia gościom naszej konferencji wygodny, bezpłatny parking na 150 samochodów, dzięki czemu nie musimy ponosić dodatkowych wydatków związanych z transportem dla uczestników naszej imprezy.

Po trzecie, pracownicy Dworku zawsze pozostają do naszej dyspozycji i na nasze życzenie zorganizują dodatkowe, wskazane przez nas wyposażenie, jak na przykład. profesjonalny sprzęt audiowizualny. Ponadto, jeżeli mamy zamiar zorganizować poczęstunek dla uczestników konferencji, Dworek zapewnia również pełne zaplecze caterignowe, niezbędne do zorganizowania przerw kawowych czy obiadu.

Dodatkowe korzyści

Dworek Arkadia nie tylko zapewnia komfortowe warunki, niezbędne do sprawnego przeprowadzenia konferencji, ale oferuje również możliwość zakwaterowania jej uczestników. Na naszych gości, przybywających z odległych miejsc, czeka 12 komfortowo wyposażonych pokojów, które mogą swobodnie pomieścić w sumie 30 osób. Co więcej - jeżeli zdecydujemy się na organizację naszego spotkania właśnie tutaj, to nie obowiązuje nas standardowy cennik. Da uczestników konferencji Dworek Arkadia oferuje bowiem specjalne, atrakcyjne ceny noclegów.

Ponadto, Dworek, w odróżnieniu od sal konferencyjnych zlokalizowanych w środku miasta, zapewnia również możliwość kontaktu z przyrodą i zorganizowania przerw lub dodatkowych atrakcji na świeżym powietrzu. Zlokalizowany wokół Dworku wspaniały starodrzew daje wiele możliwości uatrakcyjnienia spotkania i sprawi, że konferencja będzie niezapomnianym wydarzeniem, do którego chętnie będziemy wracać we wspomnieniach.

Konferencje Lublin

 


Wysłane 2015-10-15 13:06:09 przez M-S-M
Lublin konferencje Dworek Arkadia konferencje w Lublinie WP hotel
Artykuły powiązane z powyższym
9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będą okazją do poszerzenia wiedzy w obszarach ważnych dla profesjonalistów z branży hotelarskiej. Na targach będzie można skorzystać z pięciu szkoleń, których tematyka zainteresuje zarówno osoby przymierzające się do inwestycji, jak i działające już w biznesie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
Nowości w programie Targów WorldHotel
Wysłano 2016-06-02 13:49:02
Trwają prace nad programem 9. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-14 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Nowością będą dwa konkursy, tj. Kulinarne Mistrzostwa Polski Roberta Sowy i Best Pastry Chef 2016 Tomasza Dekera. Warto już dziś wpisać do kalendarza datę Targów WorldHotel.
Jakie są zalety konta oszczędnościowego? To pytanie można rozumieć w dwojaki sposób i udzielić na niego dwóch odpowiedzi, o całkowicie innym podłożu. Jakkolwiek by nie patrzeć na kwestie oszczędności, to zdecydowanie lepiej jest je posiadać, bowiem to daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość systematycznego ich powiększania. Nie trzeba posiadać ogromnego kapitału, opiewającego na steki tysięcy złotych, by skutecznie nim operować i go pomnażać. Długotrwałe oszczędzanie to klucz do wzbogacania się.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY