targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe



 
 

Znamy już zarys programu Targów WIHE 2016!

Przeczytany: 1652 razy
Dodany: 2016-06-03 09:26:55
Aktualizowano: 2016-06-03 09:51:43

4-6 października 2016 to termin, który warto zarezerwować w swoim kalendarzu. Wschodząca gwiazda wśród targów medycznych – IV Międzynarodowe Targi WIHE 2016 – w tym roku stawia na rozszerzenie kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi oraz wymianę doświadczeń związanych z telemedycyną i teleopieką. Odwiedzający mogą liczyć również na potężną dawkę wiedzy związanej z aktualnymi trendami.

Uczestnicy targów wezmą udział w III Konferencji na temat telemedycyny i teleopieki, podczas której specjaliści z całego kraju oraz przedstawiciele organizacji zagranicznych zaprezentują najnowsze rozwiązania techniczne oraz procesowe z zakresu nowoczesnej telemedycyny. Organizatorzy postawili również na zapewnienie odwiedzającym dostępu do praktycznych szkoleń przeznaczonych dla menedżerów placówek medycznych, kierowników działów technicznych i zamówień publicznych oraz lekarzy specjalistów m.in. z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. W programie szkoleń dla personelu obsługującego placówki medyczne zaplanowano również cykl związany z prowadzeniem dokumentacji medycznej i ochroną danych.

Wśród wystawców pojawią się firmy specjalizujące się w produkcji sprzętu medycznego oraz opracowujące rozwiązania teleinformatyczne dla sektora medycznego – tłumaczy Anna Fałat, Project Manager Targów WIHE 2016 – Miło nam również poinformować, że zadowolenie z uczestnictwa ubiegłorocznych Targach przełożyło się na chęć udziału w tegorocznej edycji blisko 60 proc. firm, wystawiających się w 2015 r. To dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie informacja zwrotna mówiąca, że idziemy w dobrym kierunku. Wśród wystawców nie zabraknie również firm zagranicznych, np. z Niemiec czy Ukrainy – zapewnia Anna Fałat.

Atutem w tym roku są także zorganizowane Misje Handlowe, których celem jest zapewnienie polskim firmom możliwości rozszerzenia kontaktów handlowo-gospodarczych z partnerami zagranicznymi. W spotkaniach biznesowych udział wezmą przedstawiciele firm m.in. z Belgii (region Walonii i Brukseli) oraz Tajlandii. Zapraszamy polskich przedsiębiorców do bezpłatnego udziału w rozmowach/zgłaszania chęci uczestnictwa w spotkaniach.

Wysłane 2016-06-03 09:26:55 przez M-S-M
IV Międzynarodowe Targi WIHE 2016 targi medyczne targi Targi WIHE 2016
Artykuły powiązane z powyższym
EIT Raw Materials, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zapraszają do udziału w Międzynarodowych targach pracy branży surowcowej
Ruszyły zapisy na prowadzenie warsztatów kreatywnych podczas Gift Show Poland 2017, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń branży upominkowej w Polsce.
9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będą okazją do poszerzenia wiedzy w obszarach ważnych dla profesjonalistów z branży hotelarskiej. Na targach będzie można skorzystać z pięciu szkoleń, których tematyka zainteresuje zarówno osoby przymierzające się do inwestycji, jak i działające już w biznesie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY