targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe
Nowy, piękny hotel Excelsior Boutique Hotel w najniższej cenie!


 
 
Lato pojawi się już niebawem!
Wysłano 2015-04-07 10:39:48
W dniach 17-19 kwietnia odbędzie się jubileuszowa 20. edycja Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. Podczas tego wielkiego turystycznego kiermaszu mieszkańcy Warszawy i okolic będą mogli poznać ciekawe zakątki kraju i świata, wziąć udział w konkursach i skorzystać z wielu atrakcji. Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Organizator wydarzenia, firma MT Targi Polska, zadba o to, aby dobrze się bawili zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci.
Każda impreza firmowa – bez względu na to, czy będzie to konferencja, event, czy targi, wymaga skrupulatnych i wieloetapowych przygotowań począwszy od koncepcji, poprzez zdobycie niezbędnych zezwoleń, skończywszy na promocji wydarzenia. Doświadczenie w przygotowywaniu dużych imprez to niewątpliwy atut organizatora i gwarancja udanej imprezy.
Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej zainauguruje działalność podczas premierowych targów Gift Show Poland. To pierwsza i jedyna tego typu organizacja w Polsce działająca na rzecz rynku upominkowego. Jej celem jest stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju branży w kraju, a także umożliwienie zrzeszonym firmom ścisłej współpracy. Nowo powołane stowarzyszenie zajmie się również organizacją Forum Branży Upominkowo-Prezentowej, które odbędzie się 22 maja br., tj. pierwszego dnia Gift Show Poland. 
Jak zorganizować imprezę masową?
Wysłano 2015-03-19 15:19:28
Osoby, które często bywają na tak zwanych imprezach masowych, jednak nie mają nic wspólnego z ich organizacją, nie mają też tak naprawdę żadnego pojęcia o tym, jak wygląda owa organizacja imprez masowych. A z całą pewnością, jak zresztą w przypadku wszystkich innych wydarzeń na większą skalę, nie jest to zadanie łatwe. Trzeba zadbać o całe mnóstwo szczegółów i żadnego z nich nie można pominąć, trzeba zatrudnić zwyczajowo ogromną ilość osób i każdej z nich powierzyć konkretne zadanie. Dużą grupą osób musi kierować jakiś lider, a na to stanowisko należy wybrać osobę odpowiedzialną, kompetentną, zaradną...
Imprezy dla firm
Wysłano 2015-03-17 09:25:48
Imprezy firmowe przeprowadzone w optymalnej aranżacji oraz odpowiedniej atmosferze potrafią w niesamowity sposób zmobilizować pracowników. Potrafią zbudować zespół, który stawi czoła każdemu wyzwaniu jakie zostanie przed nim postawione. Z tego względu duże firmy okresowo organizują imprezy integracyjne lub innego rodzaju eventy.
Producenci i projektanci upominków, importerzy oraz osoby szukające prezentów na różne okazje spotkają się na premierowej edycji targów Gift Show Poland 2015. Wydarzenie skupiające branżę upominkową odbędzie się w dniach 22-24 maja br., w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Przez trzy dni na stoiskach zagranicznych i polskich wystawców zaprezentowane zostaną liczne artykuły promocyjne, gadżety reklamowe czy też pomysłowe prezenty okolicznościowe.
Już niedługo miłośnicy kawy będą mieli okazję spotkać w jednym miejscu ekspertów branży kawowej. Wśród wystawców 19. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro obecni będą producenci i dystrybutorzy kawy oraz dostawcy ekspresów i sprzętów do jej parzenia. Po raz siódmy zorganizowana zostanie również Olimpiada Kawy®. Targi EuroGastro odbędą się w dniach 25-27 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
Bramy Wiśniowski otwarte na globalne rynki
Wysłano 2015-01-21 14:00:21
Międzynarodowe targi Bau w Monachium rozpoczęte. Na tegorocznej edycji swoje produkty i rozwiązania prezentuje ponad 2000 wystawców z całego świata. Wśród 25 firm z Polski, znajduje się  marka Wiśniowski, lider w produkcji  bram i ogrodzeń.
Rękawice robocze – rodzaje
Wysłano 2015-01-05 08:50:22
Dłoń jest przedłużeniem ramienia - pełni funkcje chwytne i jest najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią ciała. Za pomocą dłoni wykonujemy wszelkie prace, dlatego musimy o nie szczególnie dbać. Według statystyk kończyny górne mają 45% udziału we wszystkich zdarzających się wypadkach przy pracy. W tym podrozdziale przedstawiamy rękawice dla każdego rodzaju ochrony rąk, jednak z każdym dniem powstają rękawice doskonalsze, zapewniające jeszcze bardziej skuteczną ochronę.
Ubrania odblaskowe i same odblaski są coraz częściej propagowane jako sposób na zaznaczenie obecności różnych osób przy utrudnionej widoczności. Jednak samo ubranie odblaskowe do pracy w niektórych zawodach to konieczność. Ważne jest, aby takie ubrania z daleka informowały innych uczestników ruchu czy innych pracowników o tym, że ubranie nosi jakaś osoba.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY