targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 
Wyjazd na wakacje
Wysłano 2015-07-02 10:24:38
Okres letni to czas wakacji i urlopów. Wiele osób w tym czasie planuje podróż, chociaż nie zawsze łatwo jest zdecydować o tym, gdzie opłaca się wyjechać. Z pewnością warto poznać kilka sposobów na tani przejazd wakacyjny - najlepszym wyborem okazują się busy, które dojeżdzają z adresu na adres! To doskonały wybór dla podróżników.
Rolety nadal bardzo popularne
Wysłano 2015-04-13 14:57:46
Nie bez powodu rolety cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tradycyjne karnisze pod względem funkcjonalności pozostają daleko w tyle i ustępują miejsca nad oknami swoim następcom.
Jak zorganizować imprezę masową?
Wysłano 2015-03-19 15:19:28
Osoby, które często bywają na tak zwanych imprezach masowych, jednak nie mają nic wspólnego z ich organizacją, nie mają też tak naprawdę żadnego pojęcia o tym, jak wygląda owa organizacja imprez masowych. A z całą pewnością, jak zresztą w przypadku wszystkich innych wydarzeń na większą skalę, nie jest to zadanie łatwe. Trzeba zadbać o całe mnóstwo szczegółów i żadnego z nich nie można pominąć, trzeba zatrudnić zwyczajowo ogromną ilość osób i każdej z nich powierzyć konkretne zadanie. Dużą grupą osób musi kierować jakiś lider, a na to stanowisko należy wybrać osobę odpowiedzialną, kompetentną, zaradną...
Jakość obrazu uzyskiwanego z kamer wykorzystywanych w monitoringu zależy przede wszystkim od jakości samych kamer oraz rodzaju stosowanego zapisu. Obecnie na rynku spotkać możemy dwa rodzaje rejestratorów i kamer, na bazie których buduje się monitoring obiektów przemysłowych, sklepów, biur czy mieszkań prywatnych.
Dążenie do perfekcji w produkcji krzeseł
Wysłano 2014-07-23 07:56:43
Rynek meblowy w naszym kraju można zaliczyć do tak samo profesjonalnego i prężnego jak za granicami kraju. Polscy producenci bardzo starają się o to, aby wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów, a dokładnie tworzyć meble modne, wygodne, trwałe i w przystępnych cenach. Istotny jest również fakt nie osiadania na laurach, a częstego wprowadzania na rynek nowości, co zapobiega temu, iż większa cześć społeczeństwa posiada w domu takie same komplety mebli.
Gazetki promocyjne to sukces
Wysłano 2012-09-26 15:15:59
Prawie każda duża sieć sklepów, wypuszcza cykliczne gazetki promocyjne, które zawierają artykuły w atrakcyjnych cenach. Dzięki takiemu zabiegowi, wiele klientek kusi się na przyjście do jakiegoś sklepu czy drogerii. I tak, to właśnie drogerie wiodą prym w promocjach.
Już po raz osiemnasty, podczas Targów  - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 24 – 26 lutego 2012 r. w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 2 i będą imprezą inaugurującą działalność Centrum.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY