targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 
Z tagiem WP są związane artykuły w liczbie: 21
Jakie są zalety konta oszczędnościowego? To pytanie można rozumieć w dwojaki sposób i udzielić na niego dwóch odpowiedzi, o całkowicie innym podłożu. Jakkolwiek by nie patrzeć na kwestie oszczędności, to zdecydowanie lepiej jest je posiadać, bowiem to daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość systematycznego ich powiększania. Nie trzeba posiadać ogromnego kapitału, opiewającego na steki tysięcy złotych, by skutecznie nim operować i go pomnażać. Długotrwałe oszczędzanie to klucz do wzbogacania się.
Konferencje w Lublinie
Wysłano 2015-10-15 13:06:09
Zorganizowanie udanej konferencji stanowi niemałe wyzwanie i przypomina nieco układanie puzzli. Całość zyska odpowiedni kształt tylko wtedy, kiedy absolutnie wszystkie elementy zostaną uwzględnione i połączone z innymi. Z drugiej strony, organizowanie konferencji świadczy o prestiżu firmy oraz o jej możliwościach, jest więc niezwykle istotnym elementem budowania wizerunku firmy w oczach kontrahentów, pracowników praz konkurencji.
Wyjazd na wakacje
Wysłano 2015-07-02 10:24:38
Okres letni to czas wakacji i urlopów. Wiele osób w tym czasie planuje podróż, chociaż nie zawsze łatwo jest zdecydować o tym, gdzie opłaca się wyjechać. Z pewnością warto poznać kilka sposobów na tani przejazd wakacyjny - najlepszym wyborem okazują się busy, które dojeżdzają z adresu na adres! To doskonały wybór dla podróżników.
Każda impreza firmowa – bez względu na to, czy będzie to konferencja, event, czy targi, wymaga skrupulatnych i wieloetapowych przygotowań począwszy od koncepcji, poprzez zdobycie niezbędnych zezwoleń, skończywszy na promocji wydarzenia. Doświadczenie w przygotowywaniu dużych imprez to niewątpliwy atut organizatora i gwarancja udanej imprezy.
Jak zorganizować imprezę masową?
Wysłano 2015-03-19 15:19:28
Osoby, które często bywają na tak zwanych imprezach masowych, jednak nie mają nic wspólnego z ich organizacją, nie mają też tak naprawdę żadnego pojęcia o tym, jak wygląda owa organizacja imprez masowych. A z całą pewnością, jak zresztą w przypadku wszystkich innych wydarzeń na większą skalę, nie jest to zadanie łatwe. Trzeba zadbać o całe mnóstwo szczegółów i żadnego z nich nie można pominąć, trzeba zatrudnić zwyczajowo ogromną ilość osób i każdej z nich powierzyć konkretne zadanie. Dużą grupą osób musi kierować jakiś lider, a na to stanowisko należy wybrać osobę odpowiedzialną, kompetentną, zaradną...
Rękawice robocze – rodzaje
Wysłano 2015-01-05 08:50:22
Dłoń jest przedłużeniem ramienia - pełni funkcje chwytne i jest najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią ciała. Za pomocą dłoni wykonujemy wszelkie prace, dlatego musimy o nie szczególnie dbać. Według statystyk kończyny górne mają 45% udziału we wszystkich zdarzających się wypadkach przy pracy. W tym podrozdziale przedstawiamy rękawice dla każdego rodzaju ochrony rąk, jednak z każdym dniem powstają rękawice doskonalsze, zapewniające jeszcze bardziej skuteczną ochronę.
Ubrania odblaskowe i same odblaski są coraz częściej propagowane jako sposób na zaznaczenie obecności różnych osób przy utrudnionej widoczności. Jednak samo ubranie odblaskowe do pracy w niektórych zawodach to konieczność. Ważne jest, aby takie ubrania z daleka informowały innych uczestników ruchu czy innych pracowników o tym, że ubranie nosi jakaś osoba.
17 grudnia przedstawiciele środowisk akademickich i biznesowych spotkali się w nadmorskim Sopocie, by porozmawiać o postępach w realizacji projektu „Droga do Polski Przedsiębiorczej”. Organizatorem wydarzenia były Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP), które już od dziesięciu lat wspierają rozwój polskich startupów.
Aby się rozwijać, zmienili branżę
Wysłano 2014-12-18 15:31:22
Zmiany w nas samych powoli stają się paralelne do zmian (w) pracy. W Stanach Zjednoczonych od lat 80-tych średnia stażu na jednym stanowisku pracy wynosi 5 lat. Już coraz mniej osób przepracowuje w jednej firmie niemal całe życie. Ludzie stają się coraz bardziej elastyczni, mobilni, chcą się przebranżowić, bo czasami właśnie to okazuje się jedyną słuszną drogą, którą powinniśmy podążać, aby stale się rozwijać.
Dobry pies to czysty pies
Wysłano 2014-10-15 10:21:34
Zapewnienie komfortu życia swojemu psu nie oznacza tylko i wyłącznie dobrego traktowania, smacznego jedzenia czy kolorowych zabawek. Podstawą jest utrzymanie psa w czystości. Aby tak było konieczne jest strzyżenie psów, gdzie fachowcy sprawią, iż Wasz pupil nie tylko będzie pięknie wyglądał, ale przede wszystkim czuł się dobrze.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY