targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 

Buty robocze letnie męskie

Przeczytany: 2963 razy
Dodany: 2014-05-14 08:20:20

Buty robocze nie od dziś chronią nas w pracy. Poprawiają również jej komfort. A nie ma co ukrywać, że pracownik, który nie musi myśleć o niebezpieczeństwach związanych z jego pracą, pracuje wydajniej. Zakup właściwego obuwia ochronnego to inwestycja, która zapewniają właściwy poziom zabezpieczenia, a przy tym znacznie poprawia wygodę i komfort pracy.

Obuwie ochronne, czyli jakie?

Obuwie ochronne od zwykłych butów odróżnia przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów, odpowiednie wzmocnienia oraz odporność na konkretne czynniki, mogące zagrażać życiu i zdrowi człowieka. I tu nie ma znaczenia pora roku, gdyż buty ochronne zimowe i obuwie robocze letnie, powinny w równym stopniu zabezpieczać stopy przed konkretnymi urazami.

Buty robocze na lato.

Odpowiednie dla sezonu letniego obuwie ochronne, to przede wszystkim sandały wykonane z dobrych, atestowanych materiałów. Najczęściej spotkać można te, w których cholewka wykonana jest ze skóry naturalnej, a podeszwa z poliuretanu, zapewniającego właściwości antypoślizgowe. Jeśli takie zabezpieczanie jest wystarczające, to dobrą propozycją będą modele takiej jak 301 OB bez podnoska, które gwarantują podstawowe zabezpieczenie stopy.

Specjalistyczne obuwie ochronne na lato.

W przypadku osób pracujących w zawodach, gdzie występuje duże napięcie elektryczne, dobre będą buty typu URGEN 302 S1 - które mają właściwości antyelektrostatyczne, a w przypadkach pracy z zagrożeniem uderzenia, upadku dużego ciężaru czy zgniecenia nogi, konieczne są modele  z zabezpieczanym podnoskiem, na przykład model URGEN 301 SB_MAX, w których zastosowano podnosek z wkładką wytrzymującą uderzenia z siłą do 200J oraz zgniecenia do 15 kN.

Więcej informacji oraz dostępne dla każdej grupy pracowniczej modele obuwia ochronnego na każdą porę roku, znajdziecie Państwo na naszej stronie wpisując w wyszykiwarkę - buty robocze.

 

 

Wysłane 2014-05-14 08:20:20 przez M-S-M
buty robocze praca specjalistyczne obuwie ochronne WP
Artykuły powiązane z powyższym
EIT Raw Materials, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zapraszają do udziału w Międzynarodowych targach pracy branży surowcowej
Jakie są zalety konta oszczędnościowego? To pytanie można rozumieć w dwojaki sposób i udzielić na niego dwóch odpowiedzi, o całkowicie innym podłożu. Jakkolwiek by nie patrzeć na kwestie oszczędności, to zdecydowanie lepiej jest je posiadać, bowiem to daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość systematycznego ich powiększania. Nie trzeba posiadać ogromnego kapitału, opiewającego na steki tysięcy złotych, by skutecznie nim operować i go pomnażać. Długotrwałe oszczędzanie to klucz do wzbogacania się.
Konferencje w Lublinie
Wysłano 2015-10-15 13:06:09
Zorganizowanie udanej konferencji stanowi niemałe wyzwanie i przypomina nieco układanie puzzli. Całość zyska odpowiedni kształt tylko wtedy, kiedy absolutnie wszystkie elementy zostaną uwzględnione i połączone z innymi. Z drugiej strony, organizowanie konferencji świadczy o prestiżu firmy oraz o jej możliwościach, jest więc niezwykle istotnym elementem budowania wizerunku firmy w oczach kontrahentów, pracowników praz konkurencji.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY