targi targi hotele o¶rodki
   targi wystawy
 
Organizatorzy imprez
Targi, wystawy

» Architektury i budownictwa
»   Edukacyjne
»   Ekonomiczne
»   Gastronomiczne
»   Informatyczne
»   Książki
»   Maszyn i urządzeń
»   Medyczne
»   Motoryzacyjne
»   Odzieżowo tekstylne
»   Produkcji
»   Rolnicze
»   Sportowe
»   Turystyczne
»   Usług
»   Inne

Dodaj informację o nadchodzących targach

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twoją ofertę w tym miejscu

polecamy ciekawe 
 
Wyjazd na wakacje
Wysłano 2015-07-02 10:24:38
Okres letni to czas wakacji i urlopów. Wiele osób w tym czasie planuje podróż, chociaż nie zawsze łatwo jest zdecydować o tym, gdzie opłaca się wyjechać. Z pewnością warto poznać kilka sposobów na tani przejazd wakacyjny - najlepszym wyborem okazują się busy, które dojeżdzają z adresu na adres! To doskonały wybór dla podróżników.
Rolety nadal bardzo popularne
Wysłano 2015-04-13 14:57:46
Nie bez powodu rolety cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tradycyjne karnisze pod względem funkcjonalności pozostają daleko w tyle i ustępują miejsca nad oknami swoim następcom.
Jak zorganizować imprezę masową?
Wysłano 2015-03-19 15:19:28
Osoby, które często bywają na tak zwanych imprezach masowych, jednak nie mają nic wspólnego z ich organizacją, nie mają też tak naprawdę żadnego pojęcia o tym, jak wygląda owa organizacja imprez masowych. A z całą pewnością, jak zresztą w przypadku wszystkich innych wydarzeń na większą skalę, nie jest to zadanie łatwe. Trzeba zadbać o całe mnóstwo szczegółów i żadnego z nich nie można pominąć, trzeba zatrudnić zwyczajowo ogromną ilość osób i każdej z nich powierzyć konkretne zadanie. Dużą grupą osób musi kierować jakiś lider, a na to stanowisko należy wybrać osobę odpowiedzialną, kompetentną, zaradną...
Rękawice robocze – rodzaje
Wysłano 2015-01-05 08:50:22
Dłoń jest przedłużeniem ramienia - pełni funkcje chwytne i jest najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią ciała. Za pomocą dłoni wykonujemy wszelkie prace, dlatego musimy o nie szczególnie dbać. Według statystyk kończyny górne mają 45% udziału we wszystkich zdarzających się wypadkach przy pracy. W tym podrozdziale przedstawiamy rękawice dla każdego rodzaju ochrony rąk, jednak z każdym dniem powstają rękawice doskonalsze, zapewniające jeszcze bardziej skuteczną ochronę.
Język naszych zachodnich sąsiadów jest jednym z najpopularniejszych w Europie. Szacuje się, że w Polsce posługuje się nim co najmniej kilkadziesiąt tysięcy osób. Oczywiście, znajomość niemieckiego nie zawsze pozostaje na najwyższym poziomie - warto jednak zaznaczyć, iż germanistyka jako kierunek studiów od kilku lat cieszy się zainteresowaniem. Choć obecnie częściej wybierane są inne filologie, to w Polsce działa sporo specjalistów właśnie z zakresu tłumaczeń na język niemiecki. A zapotrzebowanie na tego typu usługi wcale nie maleje, wręcz przeciwnie. Ma to związek z niemieckim rynkiem pracy, który oferuje rodakom godziwe zarobki, i to w bezpośrednim "sąsiedztwie".
Upływający czas bardzo szybko daje o sobie znać, a oznaki starzenia w pierwszej kolejności pojawiają się na twarzy. Skóra z wiekiem traci bowiem elastyczność i jędrność, efektem czego są zmarszczki. Jednak dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej, można skutecznie walczyć z upływającym czasem. Wystarczy poddać się jednemu z całej oferty zabiegów, by osiągnąć zadowalające efekty - wygładzić skórę i odzyskać dawną młodość.
Działanie sterowania numerycznego - CNC
Wysłano 2014-06-09 12:54:11
CNC to fachowa nazwa obrabiarki NC (numerycznej) sterowanej komputerowo. To właśnie sposób sterowania odróżnia obrabiarkę NC od CNC. W obrabiarkach CNC zainstalowany zostaje bowiem mikrokomputer, który zostaje odpowiednio zintegrowany z urządzeniem.
Buty robocze letnie męskie
Wysłano 2014-05-14 08:20:20
Bezpieczeństwo pracy to jeden z najważniejszych elementów w bardzo szerokim obszarze typowo męskich zawodów, tak fizycznych jak i umysłowych, dlatego kompleksowe działania zmierzające do właściwej ochrony zdrowia i życia pracowników to obszar, w który warto i należy inwestować.
Innowacyjne zarządzanie
Wysłano 2014-04-15 15:32:40
Zarządzanie w każdej firmie jest kwestią bardzo ważną w związku z czym powinno się je przygotować z odpowiednią starannością. Jedynie w ten sposób można zagwarantować sobie, że firma będzie dobrze prosperować a wyniki finansowe będą na odpowiednim poziomie. W związku z tym można zastosować nowoczesne zarządzanie projektami określane jako Agile PM. Pojęcie to w naszym kraju staje się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób chce korzystać z takich rozwiązań.
Gdzie szukać pracy?
Wysłano 2014-01-27 08:23:12
Sprawy gospodarczo ekonomiczne w naszym kraju nie wyglądają najlepiej mimo tego, iż każdego roku słyszymy wiele podnoszących na duchu obietnic ze strony rządu. Nadal upadają zakłady pracy, a głównie mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, którym trudniej niż tym większym wygrzebać się z dołka kryzysu finansowego. Niemniej każdy stara się o to, aby jakąś pracę otrzymać, ponieważ w Polsce nie posiadamy hojnych pomocy społecznych, które zapewniałyby kwotę podstawy społecznej. Możemy zatem szukać lub zaglądać na stronę praca która charakteryzuje się wieloma ofertami pracy w wielu branżach i kwalifikacjach.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ TARGI | HOTELE / OŚRODKI | KONTAKT | ARTYKUŁY